Kauno įgulos kapelionatas

 

2017 ARKIVYSKUPO TEOFILIAUS MATULIONIO METAI

 

 

Nuotraukos autorius Rimantas Liudvikas ŽIEMYS

DEMESIO!

Pasikeitė elektroninio pašto adresas

Naujas el. pašto adresas: kaunoso­bo­ras@gmail.com

 

Skelbimai:    

Gegužės 28 d. 

KRISTAUS ŽENGIMO Į DANGŲ ŠVENTĖ (ŠEŠTINĖS)

Šeštinės – Kristaus dangun įžengimo šventė. Krikščionys mini, kaip Viešpats Jėzus po kančios, mirties ir prisikėlimo praėjus 40-čiai dienų įžengia į dangų. Šeštinės yra privaloma šventė tikintiesiems. Kristaus į dangų žengimas, tai apaštalų regėtas ir paliudytas įvykis, kurio metu Jėzus pakyla į dangų, kur Dievas Tėvas suteikia Sūnui visuotinę šlovę ir viešpatavimą. Įžengdamas į dangų Viešpats užbaigia savo buvimo su mokiniais laiką, siunčia juos į visą pasaulį skelbti Evangelijos ir krikštyti visų tautų žmonių.

Kviečiame visus su šeimomis dalyvauti
2017 m. gegužės 28 d. 10.00 val. ir 12.00 val.
Šv. Mišiose ir švęsti šią šventę kartu
Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje.

 

Birželio 4 d. 

ŠV. DVASIOS ATSIUNTIMO ŠVENTĖ (SEKMINĖS)

Sekminės - Katalikų Bažnyčios šventė, švenčiama 50-ąją dieną po Velykų, kurioje minimas regimas Šv. Dvasios nužengimas ant apaštalų bei Bažnyčios kūrimo užbaigimas ir jos viešojo veikimo pradžia.

Kviečiame visus su šeimomis dalyvauti
2017 m. birželio 4 d. 10.00 val. ir 12.00 val.
Šv. Mišiose ir švęsti šią šventę kartu
Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje.

 

 

Kaune renkama emocinės paramos grupė patyrusiems netektį

 

Emocinės paramos grupė ‒ tai vieta, kur esi reikalingas su savo skausmu ir netektimi, kad ir kokia ji bebūtų ‒ artimo žmogaus, sveikatos, santuokos, gyvenimo prasmės, darbo, meilės, finansinės gerovės ir kt. Grupės nariai ‒ tokie patys žmonės, išgyvenantys panašius jausmus, kaip ir tu. O kas geriau gali suprasti, jei ne panašioje situacijoje atsidūręs? Grupė yra atvira. Kiekvienas renkasi pats, kiek laiko joje būti, neskubant ir išgyvenant netektį savo ritmu.

Jeigu Jums sunku susitaikyti su netekties jausmais, nuolat esate pavargę, jaučiate vienatvę, kartais atrodo, kad kiti Jūsų nesupranta ar vengia su Jumis kalbėti apie patirtą netektį, prisijunkite prie mūsų. Ateikite ir kartu ieškosime stiprybės, padėsime sau ir vieni kitiems.

Grupei padeda psichologai Donalda Šliauterienė, Danutė Savickienė, Mantas Gricius.

Registracija į grupę bei informacija Jums rūpimais klausimais darbo dienomis:
tel. 8 678 13 135 arba el. paštu donalda.sliauteriene@mil.lt

Negalintys dalyvauti pirmajame susitikime, bet norintys prisijungti prie grupės, kviečiami atvykti į kitus susitikimus. Grupės susitikimai vyks kartą per mėnesį(numatoma trečiąjį mėnesio trečiadienį). Dėl tikslaus laiko bei datos kreipkitės pirmiau nurodytu tel. ar el. paštu.

 

Laukiame Jūsų.

 

 

 

 

 

Puslapiai: