Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnų adventinė popietė

 

 

 

 

KAUNO ĮGULOS ŠVENTOVĖJE MALDA IR PADĖKA PAGERBTI KAUNO APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO BENDRUOMENĖS PAREIGŪNAI

Prasidėjęs adventas pažadino Kauno įgulos kapelionato statutinę bendruomenę susikaupti, apmąstyti vertybes, pasidalinti tarpusavyje gėriu ir dėkingumu. Į pirmąją adventinę popietę Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje susibūrė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) bendruomenės pareigūnai, vadovaujami Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos (toliau – Kauno apskr. VPK VTV) viršininko Remigijaus Stuko ir Kauno apskr. VPK VTV Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus viršininkės Agnės Greblikaitės.

Policijos pareigūnus į adventinį susikaupimo ratelį pakvietė Kauno įgulos kapelionato ir Kauno apskrities policijos kapelionas kun. Tomas Karklys ir Kauno apskrities policijos kapeliono asistentė s. Fausta Rasa Palaimaitė SF. Pristačius šv. Kalėdų šventės prasmę, kapelionas bendra malda apkabino Kauno apskr. VPK VTV bendruomenės pareigūnus ir jų artimuosius, prisiminė iškeliavusius į amžinybę. Po to, dalindamiesi duona, meile ir gerumu, popietės dalyviai linkėjo vieni kitiems to, ko labiausiai reikia kasdienybėje ir profesiniame pašaukimo kelyje.

Po šio prasmingo akcento kapelionas pakvietė pareigūnus į bažnyčios konferencijų salę, kur prie kuklaus vaišių stalo buvo įvertinti šiais metais nuveikti darbai, aptartas Šv. Mortos projekto vystymas Kauno mieste ir apskrityje. S. Faustai su bendruomenės pareigūnu Dariumi atlikus adventinę giesmę, kapelionas padėkojo Kauno apskr. VPK VTV bendruomenės pareigūnams už prasmingus darbus, Kauno apskr. VPK VTV viršininkui už ilgametį bažnyčios ir policijos bendradarbiavimą ir kiekvienam įteikė po Įgulos šventovę pristatantį albumą ir Šiaulių vyskupo Eugenijaus Bartulio išleistą Švč. Dievo Motinos garbei skirtą ateinančių Lietuvos jubiliejinių metų kalendorių. Susitikimas apvainikuotas vaišėmis ir nuoširdžiu pabendravimu.

Kauno įgulos kapelionato informacija

Nuotraukų autorius kapelionato fotografas Lionius CHARDINAS