Kauno apskr. VPK paminėjo Vasario 16-ąją

 

 

 

VASARIO 16-OSIOS PROGA - BENDRA MALDA IR APDOVANOJIMAI POLICIJOS  PAREIGŪNAMS KAUNO ĮGULOS BAŽNYČIOJE

Minint  vasario 16-ąją - Lietuvos valstybės atkūrimo dieną - Kauno Įgulos bažnyčioje bendroje maldoje apkabinti ir Policijos departamento apdovanojimais pagerbti Kauno apskr. VPK struktūriniuose padaliniuose tarnaujantys, į užtarnautą poilsį išėję pareigūnai ir civiliai tarnautojai.

Šventė prasidėjo padėkos Šv. Mišiomis, kurias aukojo Kauno įgulos kapelionato kapelionas kun. Tomas Karklys ir Tauragės parapijos vikaras Andrejus Lazarevas. Bendroje maldoje dalyvavo Kauno AVPK viršininkas Darius Žukauskas, Viršininko pavaduotojai, Kauno miesto, Kauno,  Kėdainių, Kaišiadorių, Jonavos rajonų policijos komisariatų vadovai, pareigūnai, civiliai tarnautojai, bendruomenė.

Žodžio liturgijos metu kun. Tomas Karklys, pabrėždamas Dievo ir artimo meilės įstatymą, linkėjo policijoje dirbantiems žmonėms savo pareigą valstybei ir žmogui atlikti su didžiausia meile ir rūpestingumu. Tai įpareigoja ir policijos sistemos šūkis: „Ginti. Saugoti. Padėti“.

Po Šv. Mišių apdovanojimų ceremonijos metu pagerbtas ir vardine stikline statulėle apdovanotas geriausias Kauno apskrities policijos darbuotojas 2015 m. - Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos informacijos analizės skyriaus vyriausiasis specialistas Žydrūnas Velička. Komisaro antpečiai buvo įteikti Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus viršininkei Agnei Grėblikaitei. Už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą apdovanotas Kauno apskr. VPK Kauno miesto Panemunės policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Šančių ir Panemunės policijos nuovados viršininkas Audrius Šakickas, nusprendęs nebetęsti tarnybos. Tarp viso gausaus, beveik 100, būrio pareigūnų, gavusių medalius už ištarnautus metus, buvo ir Kauno apskr. VPK viršininko pavaduotojas Darius Pliavga.

Sveikindamas susirinkusiuosius Kauno apskr. VPK viršininkas Darius Žukauskas priminė, kad, nors ir ne visi žygdarbiai matomi, tačiau visi darbai labai svarbūs. Jis linkėjo gerai nudirbti visus paprastus darbus, nes tai yra maža didelės sėkmės paslaptis: „Džiaugdamasis šiandien už jus ir su jumis, linkiu tos didelės sėkmės kiekvienam“.

Kauno AVPK ir Kauno įgulos kapelionato informacija

Nuotraukų autorius kapelionato fotografas Lionius CHARDINAS