Šeimų bendruomenės vizitas pas evangelikus liuteronus

 

 

 

KAUNO ĮGULOS KAPELIONATO ŠEIMŲ BENDRUOMENĖS APSILANKYMAS EVANGELIKŲ LIUTERONŲ ŠVČ. TREJYBĖS PARAPIJOJE KAUNE

Kauno įgulos kapelionato šeimų bendruomenė turi daug gerų tradicijų. Viena iš jų – susipažinimas su kitų krikščioniškųjų konfesijų atstovais. Taigi sausio 29 dieną mes visi – dideli ir maži – patraukėme į Kauno evangelikų liuteronų Švč. Trejybės bažnyčią. Kelią, kaip ir visada, mums rodė šeimų bendruomenės vadovas Audrius Jesinskas, kuris iš anksto buvo susitaręs su evangelikų liuteronų kunigu Sauliumi Juozaičiu.

Nežinau, ar daug kas iš mūsų bendruomenės žinojo, bet tądien turėjo galimybę išsiaiškinti: kur vyksta liuteronų pamaldos? kaip jos vyksta? kuo skiriasi liuteronų pamaldos nuo katalikų? kada atsirado liuteronų parapija Kaune? ir t. t. Į šiuos ir daugelį kitų klausimų po šventų Mišių mums labai maloniai atsakė kunigas Saulius. Kol mažieji buvo apspitę svetingų šeimininkų stalą, suaugusieji vis klausinėjo, domėjosi.

Susitikimas buvo labai turiningas ir informatyvus mums visiems. Nors gyvename ir dirbame Kaune, tačiau aplankyti, pasigrožėti, kažką naujo sužinoti visuomet įdomu. Ne be reikalo socialiniuose tinkluose iki vakaro buvo dėkojama šeimų bendruomenės vadovui Audriui už turiningai praleistą laiką bei įdomią ekskursiją. Ačiū ir mielam šeimininkui kunigui Sauliui Juozaičiui!

Teksto autorė Rūta BALŪŽIENĖ