Dvasinis konsultavimas

 

 

 

 

Dvasinė konsultantė Sigita LANAUSKIENĖ teikia psichologinę ir dvasinę pagalbą Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje.

Sigita Lanauskienė yra dvasinio konsultavimo ir asistavimo magistrė, Krikščioniškojo gyvenimo bendruomenės narė, judėjimo “Gyvasis vanduo” savanorė.

Dvasinis konsultavimas – tai psichologinė ir dvasinė parama sunkiais gyvenimo tarpsniais. Jo tikslas – sustiprinti žmogaus ryšį su Dievu ir taip padėti išspręsti kilusias dvasines krizes, egzistencinius sunkumus ar tarpasmeninius konfliktus. 

Dvasinis konsultavimas gali padėti tiems, kam sunku priimti sprendimus, kas neranda prasmės, ką vargina baimė ir nepasitikėjimas, slegia neviltis, nusiminimas, kieno tikėjimas svyruoja. 

Nuo psichologinio konsultavimo jis skiriasi tuo, kad nevengiama, o kaip tik ieškoma dvasinės tikrovės.

Lietuvoje dvasinius konsultantus nuo 2013 metų ruošia Klaipėdos universiteto Jono Pauliaus II krikščioniškųjų studijų centras. Kunigas Arvydas Ramonas parengė ir koordinuoja dvasinio konsultavimo ir asistavimo magistro studijų programą.

Konsultacijos bažnyčios patalpose vyksta darbo dienomis po 18 val

Sužinoti daugiau apie dvasinį konsultavimą ar sutarti dėl konsultacijos galima facebook paskyroje DVASINIS KONSULTAVIMAS arba tel. 8 613 63988.