Lietuvos prokuratūros šimtmetis

KAUNO ĮGULOS ŠVENTOVĖJE PAMINĖTA LIETUVOS PROKURATŪROS DIENA

Balandžio 4 d. Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje šventiškai paminėta Lietuvos prokuratūros diena. Šiemet ši valstybės teisėsaugos institucija mini šimtąsias įkūrimo ir dvidešimt devintąsias atkūrimo metines. Į šventę susirinko: gausus būrys Kauno apygardos prokuratūros prokurorų ir prokuratūros darbuotojų, vadovaujamų apygardos vyriausiojo prokuroro Dariaus Valkavičiaus, kitų valstybės institucijų pareigūnai, bendruomenė.

Šv. Mišias už prokuratūros bendruomenę aukojęs kun. Tomas Karklys prokurorams ir prokuratūros darbuotojams profesinės šventės proga Aukščiausiojo meldė daug dvasinės ir fizinės stiprybės, drąsos, išminties ir ištvermės grumiantis su nusikalstamumo tamsa, puoselėjant vieną iš svarbiausių mūsų gyvenimo vertybių – teisingumą. Bendroje maldoje apkabinti visi, kurie padeda prokurorams ikiteisminiame tyrime, šeimų nariai, iškeliavusieji į amžinybę prokurorai ir prokuratūros bendradarbiai. 

Po Šv. Mišių prokurorams, valstybės tarnautojams ir darbuotojams įteiktos padėkos, vardinės dovanos. Prokurorų pasveikinti su profesine švente atvyko ir kitų institucijų atstovai. 

Kauno įgulos kapelionato informacija

Nuotraukų autorius Kauno įgulos kapelionato fotografas Lionius CHARDINAS