Pareigūnų priesaika

 

 

 

 

KAUNO APSKRITIES POLICIJOS PAREIGŪNŲ GRETAS PAPILDĖ BEVEIK 40 JAUNŲ PAREIGŪNŲ

Penktadienį, kovo 9 d., Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios;  tarnauti įstatymui, Lietuvai ir šios šalies gyventojams prisiekė net 39 jaunieji policijos pareigūnai. Kauno apskrities policijos pareigūnams įteikti apdovanojimai.

 

„Tarnauti Tėvynei yra ne tik didžiulė garbė, bet kartu ir didžiulė atsakomybė, todėl visi turėtumėte tuo didžiuotis. Niekada nepamirškite priesaikos teksto, kurį šiandien ištarėte, gyvenkite ja. Visada atminkite, kad mūsų vertybė – žmogus. Mes esame tie, kurie gina, padeda ir saugo juos“, - policijos pareigūnų gretas papildžiusius jaunuosius pareigūnus sveikino Kauno apskr. VPK viršininkas Darius Žukauskas.

 

Pagerbti ir ilgą laiką dirbantys ir savo tarnybai atsidavę kolegos. Už ilgametę ir nepriekaištingą tarnybą vidaus tarnybos sistemoje buvo apdovanota daugiau nei 80 pareigūnų, jiems įteikti atminimo ženklai. Taip pat Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje buvo pasveikinti konkurso „Inovatyvi seniūnija – saugus Kaunas“ konkurso dalyviai, o konkurso nugalėtoju paskelbta Žaliakalnio seniūnija. Jai įteiktas padėkos raštas ir atminimo dovana. Kauno apskr. VPK viršininkas Darius Žukauskas ir Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas nuoširdžiai dėkojo konkurso dalyviams bei nugalėtojui už indėlį, ieškant inovatyvių sprendimų, kuriant saugią aplinką.

„Visi šie apdovanojimai, kurie jums įteikti tik įrodo, kad jūs jų verti. Vienybė – tai, kas mus vienija. Linkiu jums visiems, kaip vienai iš svarbiausių Lietuvos institucijos darbuotojų, kad jus visus sietų stipri vienybė, kad naujai pradėję darbus taptumėte ir daugelį metų išliktumėte ištikimais ir pasiryžusiais tarnauti savo Tėvynės labui pareigūnais“, - šv. Mišių metu sakė Kauno apskrities policijos kapelionas kun. Tomas Karklys.  

Kauno apskr. VPK informacija 

Nuotraukų autorius kapelionato fotografas Lionius CHARDINAS