Prevencinis policijos projektas

PREVENCINĖ PRIEMONĖ SKIRTA VISIEMS EISMO DALYVIAMS 

„Prevencinė veikla yra labai svarbi tam, kad visi vairuojantys, keliaujantys galėtų saugiai pasiekti kiekvienos kelionės tikslus. Visi mes savo protu ir širdimi turime suvokti, kad dalyvaudami eisme esame atsakingi ne tik už save, bet ir už kitus, kad visuomet kelyje matytumėme ne tik save, bet visus eismo dalyvius. Turbūt tik nuo mūsų suvokimo ir supratingumo priklauso ne tik saugios kelionės tikslas, bet ir mūsų sveikata bei gerovė“, - priemonės metu sakė Kauno apskrities policijos kapelionas Tomas Karklys.

Saulėtą trečiadienio popietę, balandžio 24 dieną, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai kartu su Kauno apskrities policijos kapelionu Tomu Karkliu Rotušės aikštėje vykdė prevencinę priemonę, skirtą visiems eismo dalyviams. Pareigūnai kartu su kapelionu T. Karkliu siekė atkreipti visuomenės dėmesį į pavyzdingą elgesį kelyje ir eismo kultūrą, švietimą saugaus eismo tematika, saugaus eismo idėjų puoselėjimą bei antikorupcinį švietimą.


„Neabejotina, jog norint sumažinti eismo įvykių keliuose skaičių, turi augti eismo dalyvių tarpusavio pagarba ir atsakomybė. Tokiomis priemonėmis po truputį, mažais žingsneliais, auga eismo dalyvių kultūra ir tarpusavio pagarba vienas kitam. Tik būdami sąmoningi ir gerbdami vieni kitus išvengsime eisme skaudžių eismo nelaimių“, - teigia Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos Tarnybos organizavimo skyriaus viršininkė Šarūnė Dzimidaitė.

Visi atvykę į prevencinę priemonę turėjo galimybę pasitikrinti vairavimo istoriją, pasimatuoti langų tamsumą bei padangų protektorių gylį. Taip pat visų atvykusių automobilių ir dviračių vairuotojų laukė mažos dovanos ne tik iš policijos pareigūnų, bet ir iš Kauno policijos kapeliono Tomo Karklio, kuris laimino visų norinčių transporto priemones bei dovanojo po Šventojo Kristoforo, keliautojų globėjo atvaizdą, kuris saugos kelyje.


Kauno apskrities policijos pareigūnai ragina visus vairuotojus ir kitus eismo dalyvius elgtis kelyje atsakingai. Saugoti ne tik savo turtą ir sveikatą, bet ir visų aplink esančių gyvybę.

Kauno apskr. VPK informacija

Nuotraukos: Leonido CHARDINO ir Kauno apskr. VPK