Vyrų tarpusavio palaikymo grupė


VYRŲ TARPUSAVIO PALAIKYMO IR MALDOS GRUPĖ
„VYRO KELIAS“

„Lokiukai seka vyresnius lokius žengdami tiksliai jų pėdomis“

Kartą per savaitę (kiekvieną pirmadienį nuo 18 iki 20 val.) Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje renkasi vyrai. Grupė susibūrė 2016 m. gruodžio mėnesį po kartu lankyto seminaro „Vyro kelionė“. Pagrindinis grupės tikslas inicijuoti „nebaigtus“ vyrus ir su Dievo Tėvo pagalba nukreipti į teisingą kelią. 

Jei viduje jauti kažkokį nerimą, tuštumą, sunkiai sekasi save realizuoti, nori geriau pažinti save, trūksta vyriškumo, slegia rūpesčiai šeimoje, bet nusprendei, kad atėjo laikas keistis ir Tu nori tobulėti kaip Vyras ir kaip Tėvas bei padėti kitiems vyrams, mes laukiam Tavęs.

Grupėje vyrai dalinasi savo išgyvenimais, rūpesčiais, skaito Šventą Raštą, kartu meldžiasi. Grupę kartą per mėnesį aplanko įvairūs svečiai (karo kapelionai, kunigai, psichologai ir kt.), kurie taip pat padeda atsimerkti ir pažinti tiesą. Planuojame organizuoti išvykas į gamtą, susitikimus su kitomis vyrų grupėmis.  

Užduoti rūpimus klausimus, sužinoti, kada vyks artimiausias grupės susitikimas, ar gauti daugiau informacijos galite susisiekę su mumis:

el. paštu:vyro-kelias@googlegroups.com

arba  telefonais: 8 655 92389 (Tadas), 8 630 41315 (Romualdas),
8 676 56201 (Mindaugas).