Policijos rėmėjų pagerbimas

PAGERBTI IR APDOVANOTI KAUNO APSKRITIES POLICIJOS RĖMĖJAI

Kas tie ypatingi žmonės, kurie savo laiką savanoriškai skiria saugios aplinkos kūrimui ir visuomenės saugumui? Jie – policijos rėmėjai, policijos pareigūnų pagalbininkai, kurių Kauno apskrityje yra net 234. Būtent jiems jau penktus metus iš eilės dėkojama už pagalbą stiprinant visuomenės saugumą tradicija tapusioje policijos rėmėjų pagerbimo šventėje.

Ketvirtadienį, gruodžio 17 d., Kauno apskrities policijos vadovybė ir bendruomenė rinkosi į Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčią, kur buvo pagerbti ir apdovanoti aktyviausi Kauno apskrities policijos rėmėjai. Jų dėka, kartu dirbant daugiau nei 13 700 valandų, vien per pirmus tris šių metų ketvirčius pavyko išaiškinti 188 administracinius nusižengimus bei visuomenės saugumą užtikrinti net 589 renginiuose. Nors jų darbas ne visuomet akivaizdžiai matomas, tačiau policijos pareigūnams itin reikalingas ir vertingas.
„Dėkojame Jums visiems už pagalbą tarnyboje, už atliekamą pareigą. Dėkojame Jums vardu tų žmonių, kurie saugūs grįžta namo ir galbūt nei nežino, kad Jūsų budrios akys prisideda prie to, kad miestuose ir rajonuose būtų saugiau“, – teigė Kauno apskr. VPK viršininkas Elanas Jablonskas, apdovanodamas ne vieną dešimtį aktyvių policijos rėmėjų. Apdovanojimus jiems taip pat įteikė ir Kauno miesto, Kaišiadorių, Kėdainių ir Kauno rajono savivaldos atstovai, o sveikinimo ir padėkos žodžių negailėjo policijos kapelionas Tomas Karklys.

„Norėčiau palinkėti mums visiems daryti gerus darbus, nes kiekvienas mažas jau atliktas darbas tampa kito gero darbo pradžia. Būdami toje bendrystėje su jumis mes tikrai parodome, ką galime sukurti kartu – sveiką ir saugią gyvenamąją aplinką“, – renginio metu kalbėjo viena iš apdovanotų policijos rėmėjų Edita. Vienas iš apdovanojamųjų, kaunietis aktorius Andrius Žiurauskas, aktyviai prisidedantis prie įvairių Kauno apskrities policijos pareigūnų akcijų ir renginių, pritarė šios neatlygintinos veiklos prasmingumui.

Kauno AVPK informacija