Trijų Karalių šventė

 

 

 

 

TRIJŲ KARALIŲ ŠVENTĖ KAUNO ĮGULOS KAPELIONATO BENDRUOMENĖJE

Prabėgus Kalėdų ir Naujųjų Metų šurmuliui, Kauno įgulos kapelionato bendruomenė, kaip ir kasmet, džiaugsmingai paminėjo Viešpaties Apreiškimo (Trijų Karalių) šventę.

Po šv. Mišių gausus būrys šeimų sugužėjo į Kauno įgulos karininkų ramovę. Susirinkusiuosius pasveikino kapelionas mjr. Tomas Karklys, kuris pasirūpino šventės techniniu sklandumu. Tėveliai, seneliai ir kiti artimieji galėjo pasidžiaugti vaikų talentais. Vaikų vadovė Jūratė ir jaunieji aktoriai žiūrovų dėmesiui pristatė prasmingą spektakliuką „Vieno miestelio istorija“ apie dovanojimo džiaugsmą ir prasmę.

 

Vaikai, įsijautę į paskirtus vaidmenis, įkūnijo įvairius personažus: senelę su anūke, piktą kaimynę, policininką, ekologijos darbuotoją, mokytoją, senyvą ponią, besipykstančias drauges, mėsininką, zakristijoną, kleboną ir neklaužadų vaikų būrelį. Spektaklio pabaigoje žiūrovai buvo paraginti būti dovanojančiais žmonėmis: „Dovanai gavote, dovanai ir duokite!”

 

Antroji šventės dalis, parengta bendruomenės jaunimo – jaunųjų misionierių su vadovu Tomu ir dviem pagalbininkėm priešakyje, buvo skirta proto lavyboms. Jaunuolių vadovas Tomas pristatė visų vedėjų aprangas, įkūnijančias skirtingas pasaulio kultūras ir liudijančias misionierišką dvasią. Visi žiūrovai buvo padalinti į komandas ir kartu mėgino atsakyti į klausimus, įminti mįsles, išspręsti galvosūkius. Visi dalyviai ir laimėtojai buvo apdovanoti skaniais prizais.

 

Galiausiai šventę aplankė visų vaikų labiausiai laukiamas svečias – Kalėdų Senelis, nešinas dideliu maišu dovanų. Pabendravęs su mažaisiais ir vyresniaisiais, juos pradžiugo skaniomis dovanėlėmis ir pažadėjo, kad apsilankys kitais metais.

 

Kauno įgulos kapelionato informacija

Nuotraukų autorius kapelionato fotografas Lionius CHARDINAS