1,2 PROCENTO

 

KVIEČIAME PAREMTI KAUNO ĮGULOS BAŽNYČIĄ,

SKIRIANT 1,2 PROC. PAJAMŲ MOKESČIO
 

Nuo 2020 m. paramos gavėjams bus galima skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2 proc.).

Paramą galite skirti, iki šių metų liepos 1 d. užpildydami ir pateikdami prašymo formą FR0512 (04 versija) 

Nuo 2020 m. sausio 1 d. prašymai skirti dalį pajamų mokesčio paramai teikiami tik elektroniniu būdu - VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS). Jei naudojatės internetine bankininkyste, prisijunkite prie savo internetinio banko ir  pasirinkite elektroninį deklaravimą (skiltyje „kitos paslaugos“). Tada bankas Jus nukreips į Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) svetainę. Čia, pasirinkę skiltį „Paramos skyrimas“, rasite FR0512 prašymo formą. Ją galie pildyti tiesiogiai portale. Baigę pildymą, pateikite prašymą. Išsamias instrukcijas rasite svetainėje. 

Svarbiausias dalykas iš bažnyčios rekvizitų, reikalingas pildant prašymą, yra Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) rektorato identifikacinis numeris (kodas): 191311574.

Prašymo formoje FR0512 (04 versija) pildomi laukai:

1. Asmens kodas.

2. Telefonas.

3. Vardas (3V), Pavardė (3P). (Jeigu vardas ar pavardė yra iš dviejų dalių ir netelpta įrašyti , rašome pirmąjį vardą ir pirmąją pavardę)

4. Adresas.

5. Mokestinis laikotarpis (kalendoriniai metai, pvz. 2019, už kuriuos pašoma pervesti 1,2 proc. GPM dalį).

6. (6S) sutikimas skirti paramą (Žymime kryželiu „X“)

E1. Gavėjo tipas. Rašome skaičių „2“ (tai yra vienetas, turintis teisę gauti paramą).

E2. Gavėjo identifikacinis numeris (191311574 – Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) rektorato kodas juridinių asmenų registre)

E4. Mokesčio dalies dydis procentais (rašome „1,20“)

E5. Mokesčio dalį skiriu iki (nurodomi metai, pvz. 2019, jeigu paramą norima skirti ilgesniam laikotarpiui į priekį, bet ne ilgiau kaip 5 metams)

Gale: Parašas, Vardas, Pavardė

Išsamios formos FR0512 pildymo ir pateikimo taisyklės

Gyventojams, kurie anksčiau pateiktuose prašymuose iš karto nurodė norintys paramą skirti toms pačioms organizacijoms ne tik šiais, bet ir kitais metais ar maksimaliam 5 metų laikotarpiui, pateiktų prašymų tikslinti nereikės. Paramai skirtos pajamų mokesčio dalys bus perskaičiuotos automatiškai, tad 2020 m. ir vėlesniais metais pasirinktoms organizacijoms nuo asmens sumokėtų mokesčių bus pervedama tokia pat paramos dalis.

Jūsų paaukotos lėšos bus panaudotos

Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios ūkinėms reikmėms.

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų dosnumą!!!